Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. Храмове свято у с. Кожанка.

27 вересня Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього. У цей день в усіх храмах виноситься хрест, для поклоніння віруючим. Історія цього свята пов'язана із царицею Єленою, яка віднайшла хрест на якому був розіп'ятий Ісус Христос. Свято Воздвиження являється двонадесятим святом. В цей день у нашому храмі виносився також хрест, для поклоніння вірним і для ствердження ще більшої віри у Христа Спасителя. Також в нашому храмі був відслужений акафіст до Животворчого Хреста Господнього, а після акафісту настоятель храму, на запрошення прот. Степана Шевчука прибув на храмове свято у с. Кожанку, щоб разом із прихожанами молитовно розділити радість їхнього свята. Хоч і Церква встановила цього дня строгий піст, але радість духовна присутня була у кожного від спільної молитви і від слів повчальної проповіді, яку виголосив священик із с. Скали прот. Володимир Лучин. Вкінці Літургії відбулося поклоніння Хресту із співанням: "Хресту Твоєму поклоняємось Владико і Святеє Воскресіння Твоє славимо". Після поклоніння благочинний району прот. Ярослав привітав усіх із святом, подякувавши за спільну молитву, а хор заспівав усім "Многая літа."