Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього

14 серпня Свята Православна Церква відзначає свято Винесення Чесних древ Хреста Господнього, а також цього дня вшановують пам'ять старозавітніх мучеників Маккавеїв. В нашому храмі був винесений хрест для поклоніння віруючим.

Також була відслужена святкова Літургія, після якої була освячена вода за малим чином освячення води і квіти (зілля), які були принесені віруючими нашого храму для освячення і благословення.

Також цього дня настоятеля храму прот. Ярослава було запрошено на свято в честь тих, хто нагороджений орденом княгині Ольги. Це свято було організовано і проведено вихідцем із нашого села, а точніше з Правилівки заслуженим журналістом України Ганною Секрет. На святі був присутній голова обласної ради, заступник голови обласної адміністрації, народний депутат Григорій Калетнік, радник президента України Марина Ставнійчук, та голови районних адміністрації, ради і сільський голова. Першим виступив прот. Ярослав, привітавши усіх присутніх із святом, та окропивши всіх свяченою водою.