Вихованці недільної школи відвідали Михайлівський монастир.

18 червня вихованці недільної школи разом із настоятелем храму Св. Архистратига Михаїла прот. Ярославом відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир. Діти почули коротку історію заснування і відбудови монастиря, яку провів студент академії Сергій. Побували в самому соборі, на хорах собору, приклались до частички мощей Св. Великомучениці Варвари, яка знаходиться у Варваринському приділі. Також відвідали академічний храм Св. Івана Богослова, навчальний корпус академії, дзвіницю і музей, який розташований на території монастиря. Діти також пообідали в академічній їдальні. Після екскурсії по монастирю діти  мали можливість побувати на Майдані Незалежності і побачити чудовий краєвид м. Києва. Всі повернулись із великими враженнями від побаченого і мабуть у їхніх світлих головах ця поїздка залишиться надовго.