Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Цього дня Свята Православна Церква вшановує Пречисту Богородицю, а точніше її Успіння. Багато піснеспівів складено в честь цього свята, тому що кожен православний християнин вважає Пречисту Богородицю за свою покровительку і молитвеницю. Ми повсякчасно звертаємось до неї у своїх молитвах і проханнях, молитовно просячи заступництва у своєму житті. В нашому храмі читався акафіст Успінню Пресвятої Богородиці, а після акафісту прот. Ярослав, на запрошення настоятеля храму смт. Оратів прот. Андрія прибув на храмове свято, яке очолив керуючий єпархією Преосвященніший Онуфрій, єпископ Вінницький і Брацлавський. На святі були писутні усі священики Оратівського благочиння, благочинний Липовецького району, прот. Петро, та священик з Іллінецького благочиння прот. Іван. На Літургії прекрасно співав академічний хор з місцевої музичної школи, та хор храму. В усіх було велике духовне піднесення від спільної молитви.