Троїцька поминальна субота.

Сьогодні Свята Павославна церква, напередодні П'ятидесятниці звершує поминання усіх одвіку спочилих православних християн. Церква завжди молиться за тих, хто відійшов у вічне життя, тим самим окормлюючи їхні душі духовною їжею - молитвою. Особливо у цю суботу Церква згадує тих, за кого немає кому помолитись, ті котрі відійшли у вічність не прийнявши Таїнства Сповіді і Причастя. Молитва церковна за такі душі спочилих, завжди почута Богом і є засобом для духовного удосконалення, тих, хто творить цю молитву. Тому то нам завжди треба пам'ятати за такі поминальні дні і молитись за упокій душ своїх рідних, близьких і знайомих і за тих, за яких ніхто не молиться, або немає кому за них молитись.

В нашому храмі була звершена така молитва, де поминались усі одвіку спочилі православні християни.