Святкова Літургія у с. Новофастів Погребищенського району.

21 листопада на запрошення настоятеля храму с. Новофастів свящ. Олега Харчука священики Оратівського благочиння прибули на храмове свято, щоб розділити радість храмового свята і святкування 180 річниці освячення храму. На свято пибув також керуючий єпархією єпископ Онуфрій і виходець з цього села єпископ Слов'янський - Всеволод. Були присутні також священики з Погребищанського району, колишній настоятель, який зараз служить у Тернопільській єпархії, з Житомирської єпархії, з Теплицького благочиння. Урочистість богослужіння прикрасив хор Вінницької єпархії. Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму із заспівами і читанням євангелія. Закінчилась Літургія уставним многоліттям і проповіддю владики Всеволода і владики Онуфрія і привітанням усіх із цією визначною подією.