Собор священиків вітає свого владику.

9 січня у третій день святкування свята Різдва Христового, а саме коли Церква вшановує пам'ять Святого першомученика архидиякона Стефана, вся повнота Вінницької єпархії зібралась у Вінниці в кафедральному храмі, щоб привітати свого правлячого архиєрея владику Онуфрія. Була відслужена святкова Літургія на якій були присутні представники майже з усіх благочинь. Наше благочиння представляли священики з Оратова, Чернявки, Животівки, Рожичної, на чолі із благочинним прот. Ярославом. Також владику вітали і матушки разом із дітьми. Вітання звучали з уст усіх, хто долучився до цього свята. В свою чергу від імені Оратівського благочиння з різдвяним привітанням зверувся - благочинний прот. Ярослав. Було піднесено владиці в знак шани і подяки, плоди що споживаються у нашому повсякденному житті для підтримки життєдіяльності. Священики Оратівського, Липовецького і Іллінецького благочинь святково привітали владику також різдвяною колядою. Служба закінчилась уставним многоліттям.

Вашій увазі - фоторепортаж із святкової Літургії.