Різдво Пресвятої Богородиці. Свято у Зарудді.

21 вересня Свята Православна Церква вшановує Різдво Пресвятої Богородиці. Цього дня всі православні віруючі звертаються у своїх молитвах до Пречистої Діви. В нашому храмі була відслужена служба в честь цього свята.

Цього дня у нашому районі відбулася ще одна важлива історична подія, закладання капсули у с. Заруддя. В червні місяці було закладання і освячення наріжного каменя і вже 21 вересня на храмове свято був возведений фундамент і заложена капсула. На запрошення настоятеля прот. Андрія на це свято прибули священики прот. Володимир із Скали, прот. Микола із Животівки та благочинний прот. Ярослав, який і очолив чин закладання капсули. Був відслужений акафіст до Пресвятої Богородиці і закладена капсула. Також у цій історичній події брали участь меценат і жертводавець, директор місцевого господарства Мартинюк Віктор Петрович та сільський голова Тетяна Кузьмівна. Віктор Петрович взяв на себе обов'язки будівництва цього храму. На святі були присутні жителі села та учні місцевої школи із своїми вчителями та директором. Свято закінчилось многоліттям і подякою усім, хто бере і братиме участь у будівництві цього храму.