Покрова Пресвятої Богородиці.

14 жовтня Свята Православна Церква молитовно вшановує Пречисту Богородицю, Матір усіх християн. Цього дня ми святкуємо Її Покров, молитовний захист нашого життя. Немає жодної оселі, де не було би ікони Пресвятої Богородиці, немає жодних уст, які би не промовляли молитов до Пречистої, які би не просили у неї заступництва, допомоги, подолання життєвих негараздів. Кожна людина через свою земну неміч звертається до Богородиці про заступництво, отримуючи духовне заспокоєння під час молитов. В цей день у нашому храмі читався акафіст до Покрови Пресвятої Богородиці, а після акафісту, на запрошення настоятеля храму с. Животівка прот. Ярослав прибув на храмове свято, щоб розділити разом із парафіянами радість престольного свята. Цьго дня жителі с. Животівка, разом із своїм настоятелем прот. Миколаєм святкують храмове свято. На це свято прибули також священики із сусідніх сіл смт. Оратова та Юшківець. Інші священики району були присутні на храмовому святі у с. Кам'яногірка, де також є храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці.