Панахида за жертвами Голодомору 1932-33 років.

26 листопада в Україні вшановують жертв голодомору, який був штучно створений тоталітарним, комуністичним режимом проти нації українського народу. Але їхні диявольські задуми були посоромлені Богом і ті, хто чинив наругу над народом України були жорстоко покарані. Правду каже український народ: "Кого Бог хоче покарати, в того забирає розум". Так і в деяких з наших політиків Бог забрав розум, щоб їх покарати, бо вони не хочуть визнавати цю страшну трагедію, як Геноцид. Сьогодні нам лише залишається молитись за душі невинно убієнних під час цього страшного голодомору. Настоятель храму разом із парафіянами відслужив панахиду за упокій душ, котрі загинули під час голодомору, на сільському цвинтарі, де стоїть пам'ятник жертвам голодомору. На панахиді був присутній сільський голова Кухар Василь Сергійович.