7 Неділя після Пасхи.

В 7 неділю  після Пасхи Свята Православна Церква вшановує пам'ять Святих Отців І Вселенського Собору.

На цьому соборі, який відбувся 20 травня 325 року у м. Нікеї було засуджено лжевчення Арія, який вчив, про те що Ісус Христос не є народжений предвічно з іпостасі Бога Отця, а створений Ним у часі. На цьму Соборі було присутньо близько 2000 чоловік. Було також складено перші 7 членів Символа Віри в яких було затверджено, що Ісус Христос є Єдинородним, Єдиносущним Отцеві, рожденним і несотворенним. Аріани були осуджені і підпали під анафему. Крім перших 7 членів Символа Віри, булоукладено ще 20 правил церковної дисципліни, були вирішені питання щодо святкування Пасхи і хрещення єретиків.

В храмі була відслужена Літургія, настоятелем прот. Ярославом.

Після Літургії була освячена вода і криниця, яку нещодавно відчистили.

З цієї криниці не брали воду вже більше 15 років, але стараннями настоятеля, її було вичищено і освячено Хоча вона і ще не докінця облагороджена, але напитися води із цієї криниці тепер можна у будь - який час.