Неділя 27 після П

Неділя 27 після П'ятидесятниці.

У неділю 27, 18 грудня коли Свята Православна Церква вшановує пам'ять Прп. Сави Освяченого в Оратівське благочиння з Архипастирським візитом прибув Преосвященніший владика Онуфрій. Святкова Літургія з нагоди храмового свята Святителя Миколая відбулась у с. Чагів. На запрошення настоятеля свящ. Василія на Богослужіння прибули священики Оратівського благочиння. Також були священики з Липовецького, Іллінецького, Погребищенського, Жмеренського і Хмільницького благочинь. Разом із владикою на свято прибули - секретар єпархії, прот. Ігор, іподиякони та архиєрейський хор, який своїм величним співом прикрасив Святкову Літургію. Вкінці Літургії була виголошена проповідь владики, яка як завжди була повчальною. Потім діткам, які були у храмі, владика роздав солодкі подарунки.