Неділя 26 після П

Неділя 26 після П'ятидесятниці.

У неділю 26 після П'ятидесятниці Свята Православна Церква звершує пам'ять Прмч. і сповідника Стефана Нового. Цього дня 11 грудня в нашому храмі була відслужена Божествена Літургія, яку очолив настоятель храму прот. Ярослав Мацюк. Під час Літургії прихожани храму приступили до Таїнства Сповіді і Причастя. Вкінці служби був відслужений молебень до Св. Вмч. Пантелеймона за здоров'я тих, котрі в даний час потребують підтримки і допомоги Божої. Була також виголошена проповідь настоятеля храму, в якій висвітлювалась тема поведінки прихожан під час Літургії, та й взагалі поведінки, яка повинна бути при відвідуванні храму. Ця тема актуальна не тільки для нашого храму, але і для багатьох інших. Нажаль люди, приходячи до храму, забувають де вони знаходяться і поводять себе не по - християнськи, розмовляючи і обговорюючи різні побутові теми, які треба було би залишити за дверима храму. Було наголошено, що це неприпустимо і являється великим гріхом проти Бога і Церкви.