Храмове свято у с. Скала.

19 вересня Свята Православна Церква згадує у своїх молитвах Архистратига Михаїла, а точніше його чудо у місті Хонах. Так і с. Скала у цей день святкує своє храмове свято. Минулогл року цей храм відсвяткував своє 150 - тиріччя. Цього року на запрошення настоятеля храму прот. Володимира на храмове свято прибули священики Оратівського благочиння. Була відслужена святкова Літургія, яку очолив благочинний району прот. Ярослав Мацюк. На Літургії також до свого Першого Причастя приступили діточки, які цього року пішли у перший клас. Вкінці Літургії церковний хор заспівав усім Многая літа, а настоятель подякував  за спільну молитву, вручивши першокласникам на згадку про Перше Причастя свідоцтво і церковні календарі.